Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej

ul. Łużycka 1
74-100 Gryfino

sekretariat 91 4667200
e-mail: straz@kppspgryfino.pl

Godziny pracy: 7.30 – 15.30

Więcej...

Spotkanie z uczniami

     Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

     W dniu  31.01.2020 r. odbyło się spotkanie w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie, spotkanie edukacyjne w ramach działań Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz Referatu Spraw Społecznych we współpracy ze Strażą Pożarną i Komendą Powiatową Policji w Gryfinie. 

     Podczas spotkania uczniom przedstawiono parę filmów edukacyjnych dotyczących między innymi bezpiecznych przejazdów kolejowych oraz zachowania ostrożności w kontakcie z nieznajomymi a także zachowanie podczas zgłaszania zdarzeń na numery alarmowe. Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w dyskusji, w której zadawali pytania dotyczących pożarów, bezpiecznego poruszania się po drogach oraz noszenia elementów odblaskowych.

Fot. igryfino.pl

      W dniu 04.02.2020 r. odbyło się kolejne spotkanie na terenie gminy Chojna w szkołach podstawowych i ponad gimnazjalnych. Spotkanie miało na celu przypomnienia uczniom o bezpieczeństwie podczas ferii 2020.

 W dniu 06.02.2020 r. odbyło się kolejne spotkanie na terenie gminy Cedynia w szkole podstawowej. 

BP Gryfino

© 2011 KPPSP Gryfino, Wykonanie MINDFLOW Multimedia