Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej

ul. Łużycka 1
74-100 Gryfino

sekretariat 91 4667200
e-mail: straz@kppspgryfino.pl

Godziny pracy: 7.30 – 15.30

Więcej...

Turniej Piłki Siatkowej

W piątek 30 sierpnia 2019 roku rozegrany został po raz szósty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

Turniej rozpoczął Komendant Powiatowy bryg. Andrzeje Prokopski wraz z przewodniczącym związku mł.asp. Arkadiuszem Pawlikiem.

W tym roku wszystkie mecze rozegrane zostały w jednym dniu. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły grając systemem każdy z kaędym.   

Po zaciętej i sportowej walce pierwsze miejsce z 8 pkt. zajęła Zmiana II ,  drugie miejsce z 5 pkt. przypadło Zmianie I, na trzeciej pozycji z taką samą liczbą punktów uplasował się zespół złożony z funkcjonariuszy 8-godzinnych i dyspozytorów SK natomiast czwarte miejsce przypadło Zmianie III .

W trakcie trwania zmagań sportowych zorganizowany został również piknik integracyjny wraz z małym poczęstunkiem.

Po zakończeniu zmagań w obecności wszystkich zespołów odbyło się uroczyste wręczenie pucharu wygranej drużynie oraz zrobienie wspólnego zdjęcia.

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność dziękuje za sportową rywalizację, zaangażowanie i pomoc wszystkim uczestnikom turnieju.

 

BP Gryfino

© 2011 KPPSP Gryfino, Wykonanie MINDFLOW Multimedia