Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej

ul. Łużycka 1
74-100 Gryfino

sekretariat 91 4667200
e-mail: straz@kppspgryfino.pl

Godziny pracy: 7.30 – 15.30

Więcej...

II Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze

 Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Gryfinie ma zaszczyt zaprosić na II Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Gryfińskiego.

W niedzielę 16.09.2018 r. na stadionie sportowym przy ulicy Odrzańskiej w Moryniu do rywalizacji o miano najlepszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej stanie 170 uczestników z całego powiatu. Zawody zostaną rozegrane w 4 konkurencjach. Punktualnie o 10:00 odbędzie się pierwszy ze startów. 

W trakcie zawodów zrealizowany zostanie projekt pod nazwą „Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP” który swoim programem obejmuje szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, wykłady na temat wolontariatu jako podstawowej formie działalności OSP a także roli członków OSP w integracji środowisk lokalnych. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Oddział Wykonawczy ZOSP RP Woj. Zachodniopomorskiego oraz Pomorze Zachodnie na czele z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem, który objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Zawody zostały dofinansowane w ramach programu „Społecznik”, którego beneficjentem jest Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu, a fundatorem pucharów jest Starosto Powiatowe w Gryfinie. 

Organizatorzy, Partnerzy: 
Starostwo Powiatowe w Gryfinie 
Oddział Wykonawczy ZOSP RP Woj. Zachodniopomorskiego
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gryfinie
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz
Pomorze Zachodnie
Burmistrz Miasta i Gminy Moryń
Program Społecznik 2018
Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego
Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu

Serdecznie Zapraszamy

 

 

Z wyrazami szacunku

Hubert Krysiak

BP Gryfino

© 2011 KPPSP Gryfino, Wykonanie MINDFLOW Multimedia