Komenda Powiatowa
Państwowej Straży Pożarnej

ul. Łużycka 1
74-100 Gryfino

centrala: 91 4667180
sekretariat 91 4667200
e-mail: straz@kppspgryfino.pl

Godziny pracy: 7.30 – 15.30

Więcej...

Kontakt

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej                 74-100 Gryfino, ul. Łużycka 1


Dyżurny PSK


psk@kppspgryfino.pl

91 4667 180
91 4667 181
Fax 91 4667 182

st. inspektor

mgr Justyna Konecka

sekretariat@kppspgryfino.pl
j.konecka@kppspgryfino.pl

91 4667 200
Fax 91 4667 199

dowódca


z-ca dowódcy

bryg. mgr inż. Piotr Juzyszyn

 

p.juzyszyn@kppspgryfino.pl

 

91 4667 190


91 4667 191

st. specjalista


st. inspektor

kpt. Mirosław Podolak


asp. Adam Tomczyk

m.podolak@kppspgryfino.pl

 

a.tomczyk@kppspgryfino.pl

91 4667 205


91 4667 206

st. specjalista


mł. technik

st. kpt. mgr Krzysztof Bluj


sekc. Paulina Tessar Gwiazda

k.bluj@kppspgryfino.pl

 

p.tessar@kppspgryfino.pl

91 4667 207


91 4667 187

gł. księgowy

sekc. Agnieszka Bęś

a.bes@kppspgryfino.pl

91 4667 204

stażysta ds. kadr

str. Joanna Połukord

j.polukord@kppspgryfino.pl

91 4667 203

  starszy
  inspektor
mgr Katarzyna Zalewska
 k.zalewska@kppspgryfino.pl

91 4667 209

Lokalizacja komendy

BP Gryfino

© 2011 KPPSP Gryfino, Wykonanie MINDFLOW Multimedia